Pas ndarjes nga Marku, Nora merr këtë vendim

By

Dy ditë më parë, Prive.al zbuloi se Mark Marku dhe Nora Muçaj janë ndarë pas afro pesë vitesh martesë e edhe më shumë vite bashkë.

Informacioni u konfirmua nga burime të sigurta pranë tashmë (ish)-çiftit.

Nora Muçaj dhe Mark Marku nuk janë ndarë, pavarësisht aludimeve - Telegrafi

Vet Marku dhe Nora nuk janë prononcuar (ende) sa i përket këtij zhvillimi por sjelljet në rrjete sociale lënë të kuptohet diçka e tillë.

Ata nuk kanë më asnjë foto me njëri-tjetrin.

E Nora, pas ndarjes ka vendosur t’i kthehet rrjeteve sociale. Ajo së fundmi është ‘aktivizuar’ në Instagram duke e rihapur llogarinë pas plot shtatë muajsh mungesë.

Në planin profesional, aktorja është angazhuar së fundmi në serialin e ri vendor “Sha je be tu folen”, një angazhim i cili mesa duket ka ardhur në kohën e duhur duke zhvendosur pak vëmendjen nga zhvillimet e jetës private. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm