Pas ndarjes nga Anwar, motrat super-modele po injorojnë Dua Lipën?

By

Foto e Krishtlindjeve që Dua Lipa ndau në llogarinë e saj në Instagram, i dashuri i saj Anëar Hadid nuk shihej gjëkundi.

Fotografitë erdhën disa ditë më vonë pasi u raportua se çifti janë ndarë.

Duke ndarë disa foto të vjetra, Dua shkroi, “Gëzuar Krishtlindjet dhe me fat festat. Festat mund të jenë të vështira por ju lutem kujdesuni për më të dashurit tuaj që po i kalojnë të vetmuar, për ata që po vuajnë një humbje të madhe dhe ata që janë shumë larg familjes dhe miqve këtë vit. Shumë dashuri”.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Fansat e saj po spekulojnë se Dua mund të ketë konfirmuar ndarjen në mbishkrimin e saj ‘kriptik’ që shoqëron postimin.

Postimi i këngëtares ka mbledhur miliona pëlqime dhe qindra mijëra komente, por nuk pati asnjë reagim nga motrat e të dashurit të saj, super-modelet Bella dhe Gigi Hadid. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm