Pas lojës me shishe, Besi transformohet në “grua” dhe sjellë plot të qeshura

By

Edhe Besi është argëtuar duke luajtur lojën e rrotullimit të shishes bashkë me banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova.

Por, kur ai humbi, sfida e tij ishte të transformohej në një “grua”.

Si një aktor me profesion, Besi e morri me shumë sportivitet sfidën, derisa ka sjellë të qeshura të shumta për konkurrentët e tjerë.

Për të parë më shumë detaje nga transformimi i Besit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm