Pas lindjes, Marigona ndan momentin e ëmbël në rrjete sociale

By

Dje, Marigona dhe Robin Krasniqi u bënë prindër për herë të parë.

Pas kurorëzimit të dashurisë, erdhi në jetë djali, një gëzim të cilin ata e ndanë menjëherë në rrjete sociale për publikun.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

E ndryshe nga një pjesë e të famshmëve që rezervohen në postime dhe publikime, Marigona dhe Robini kanë vendosur ndryshe.

Ka qenë Marigona që mes tjerash e ka ndarë një moment shumë simpatik, babë e bir, me ndjekësit në Instagram.

Babai më i ri, boksieri Robin Krasniqi duket shumë i përkushtuar në epitetin e sapo marrë.

Kujtojmë se lindja është kryer në Gjermani, aty ku edhe Marigona është zhvendosur pas dasmës për të nisur jetën e re krah personit të zemrës.

Me jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm