Pamje nga festa mahnitëse e vajzës së Norës dhe Robertit (FOTO)

By

Sot pati festë për Nora Istrefin dhe Robert Berishën.

Vajza e tyre Renee u bë 7 vjeçe dhe s’kishte si të mungonte një ndejë e madhe.

Ambienti i zgjedhur për ditëlindjen e saj u dekorua me balona të kuq dhe të zinj, dhe të ftuar ishin goxha njerëz.

Megjithëse Roberti mungoi pasi ishte larg shtetit për koncerte, Nora u kujdes që vajza mos ta harrojë edhe këtë super ditëlindje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm