Pajtoheni që Kylie Jenner ka një Instagram fantastik? Ja ku qëndron sekreti

By

Edhe pse kjo verë u mbizotërua nga të famshëm duke bërë maksimumin, Kylie, veçanërisht, zgjodhi të arratisej nga L.A., për disa pushime luksoze me rrethin e saj shoqëror post-Jordyn Woods.

Në këtë pikë, ju ndoshta keni parë postimet e saj në Instagram ku shfaqen Kylie duke pozuar me Sofia Richie, Stassie Karanikolaou, Yris Palmer dhe Victoria Villarroel – të gjitha këto kanë një gjë të përbashkët. Në fakt, dy gjëra: 1) filtri juaj VSCO nuk mundet kurrë të realizojë këso fotosh, dhe 2) ato janë bërë nga fotografja 26-vjeçare Amber Asaly.

image

Ajo është personi përgjegjës për estetikën e mrekullueshme të verës së Kylie në Instagram.

Por për të qenë e qartë: Amber nuk punon për Kylie. Po, ajo është një fotografe profesioniste, por është e ftuar në këto ekskursione si mike. Një mike jashtëzakonisht e që të gjithë do donim ta kishim.

“Kjo verë ka qenë e mrekullueshme,” i tha Amber Cosmopolitan. “Kylie më ftoi në udhëtimin e saj Kylie Skin si një mike, por edhe për të kapur fotografi të lezetshme. Dhe kur jam në një vend të bukur me njerëz të bukur dhe unë kam kamera fantastike. Do të bëj gjërat e mia pa marrë parasysh çfarë. Dhe ato duan fotografi të bukura gjithashtu, kështu që kjo funksionon për të dyja palët.”

View this post on Instagram

views

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Burimi: Cosmopolitan.com

 

Artikuj të ngjashëm