Mesazhe përplot dashuri mes Dafinës dhe vajzës së saj (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Dafina Dauti hyn në listën e ngushtë të këngëtareve ‘nëna’ në skenën tonë.

Kjo pasi disa vite më parë ajo u bekua me një vajzë nga një lidhje e cila nuk vazhdon më.

Sidoqoftë raportes mes saj dhe të bijës, Lizës, janë edhe më të forta se kurrë e këtë e vërteton më së miri edhe një fotografi e publikuar nga vetë këngëtarja në Instagram.

Aty shihet biseda në ‘Viber’ mes saj dhe së bijës teksa komplimentet e shumta dhe dashuria e madhe ndaj njëra tjetrës janë më se prezente. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm