Pa çka nuk del kurrë nga shtëpia Engjëllusha Salihu? (VIDEO)

By

Të gjithë kemi diçka pa të cilën nuk dalim kurrë nga shtëpia.

Pa telefonin e mençur nuk diskutohet por edhe pa një gjë me të cilën jemi mësuar.

Në rubrikën më të re të Prive gjatë kësaj vere “Prive Summer – Në çantën e”, këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu ka treguar çfarë mban zakonisht në çantë dhe pa çka nuk del dot nga shtëpia.

Se cila është ajo gjë ju mund ta kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm