‘Ose mos më fol kurrë’, plas mes çiftit të njohur

By

Një prej çifteve më të njohura të rrjeteve sociale, duket se e kanë pasur një grricje ditën e sotme.

Fjala është për Gerta Shinon dhe bashkëshortin e saj, Florentin.

Blogger-ja e njohur ka bërë një veprim që e ka acaruar burrin e saj.

Ajo nuk e ndjek më Florentin në Instagram, veprim që ka bërë që ky i fundit të humbasë qetësinë.

Gerta ka ndarë ultimatumin e Florentit që t’ia bëjë folloë menjëherë.

‘Ose mos më fol më kurrë në jetë’, thotë mes tjerash ai në bisedën e ndarë nga Gerta.

Biseda e plotë, në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm