Sot publikohet ‘Call me Goddess’

By

Është zyrtare se klipi i Encës publikohet sot në YouTube. Kënga është punuar nga Elgit Doda e ndërsa teksti është punuar nga vetë këngëtarja.

‘Call me Goddess’ është realizuar me videoklip nga Pro Video dhe në të do e shohim këngëtaren shumë të nxehtë.

Klipi publikohet sot dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm