Nora Istrefi në bashkëpunim!

By

6 muaj më herët solli dy bashkëpunime, atë me Robertin si dhe duetin me Gjikon “Gabime”. Që atëherë Nora Istrefi nuk ka sjellur këngë të reja, por nuk do të thotë që ka pushuar.

U përfol një bashkëpunim me Noizyn, por që ky lajm akoma nuk është konfirmuar nëse do të ndodh.

Ajo që Prive merr vesh është se këngëtarja ka finalizuar një projekt tjetër i cili po ashtu do të jetë në duet, por emri mbahet i rezervuar.

A do të jetë Noizy apo ndonjë kolegë tjetër, këtë do e kuptojmë shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm