Nora Istrefi dhe Eli Malaj po sjellin këngë bashkë (VIDEO)

By

Nora Istrefi dhe Eli Malaj janë bashkuar për një këngë.

Të dyja artistet kanë postuar video në rrjetin social Instagram ku edhe e kanë zbuluar se shumë shpejt do vijë projekti i tyre i përbashkët.

Ato nuk kanë dhënë më shumë detaje pos që xhirimet e videoklipit kanë nisur.

Mezi po presim!/Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Artikuj të ngjashëm