Nora Istrefi bëhet e ndjeshme në ditëlindjen e motrës (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen motra tjetër e Nora Istrefit – Nita.

Nita ka kohë që jeton në Londër për shkak të bashkëjetesës me të dashurin e saj i cili jeton në Mbretërinë e Bashkuar.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një foto me motrën dhe për ta uruar në mënyrën më të mirë.

Ajo u bë e ndjeshme kur u bë fjala për të dhe vargjet dedikuar asaj mund t’i lexoni më poshtë.

“Askush nuk e falenderon motrën, askush nuk thure këngë për të. Motra është gjithnjë aty, është krahu yt i djathtë. 
Faleminderit qe me shtrëngoje dorën, sa herë ndihesha e frikesuar. 
Faleminderit që kujdesesh per mua.
Faleminderit që ishe një motër që gjithkush duhet ta ketë.
Pa një motër si ti, jeta do të ishte zbrazëti. Happy birthday my Nita”.

Nita shpesh herë përkujdeset për veshjet e Norës në videoklipe. Urime./Prive.al  

https://www.instagram.com/p/BtGe-felh24/

Artikuj të ngjashëm