Noizy kryeson në top-listën britanike

By

Noizy erdhi në bashkëpunim me Predz UK, Swarmz dhe S1mba për këngën me titullin “Naughty”.

Kanë kaluar vetëm një javë që nga lansimi i këngës, po ajo po kryeson në top-listën britanike.

GRM TOP 10, është një nga toplistat më të vlerësuara në Mbretërinë e Bashkuar, dhe vendin e parë për këtë javë e ka zënë “Naughty”.

Lajmin u bë i ditur përmes një postimi në llogarinë zyrtare të GRM, në Instagram. /PRIVE.AL

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRM Daily (@grmdaily)

Artikuj të ngjashëm