Makina del nga rruga dhe përmbyset – në timon ishte Françeska Jaçe

By

Gjatë ditës së sotme tek rreth-rrotullimi i Nartës në Vlorë, një makinë e tipit “BMW” të cilën po e drejtonte modelja, Françeska Jaçe, bëri të ditur Bold News, transmeton Prive.

Modelja që po i jepte makinës e cila për arsye ende të paqarta ka humbur drejtimin, ka dalë jashtë rrugës dhe është përmbysur.

Franceska ka marrë lëndime të lehta trupore dhe është në gjendje të mirë shëndetësore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm