NJO SI ERA ISTREFI!

By

Këngëtarja Era Istrefi ka gati projektin e saj të ri. Pas ‘13’ që e ka publikuar para disa muajsh, këngëtarja ka punuar në këngën e re që do të publikohet për sezonin e nxehtë.

Ky projekt është me muzikë të Big Bang e tekstin e ka shkruar vetë artistja.

‘Njo si ti’ mban emri kjo këngë dhe në klip ka marrë vulën e Max Production. Premierën e saj mund ta ndiqni sonte në Prive nga ora 19.00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm