Një vizitë për Krishtlindje në shtëpinë e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut

By

Festat po trokasin në derë dhe gjithçka duket e bukur me drita vezulluese në fund të këtij viti që shumë nga ne duam ta lëmë pas.

E këtë gjë të bukur kanë festat, në çdo kohë e rrethanë na mbushin shpirtin me ngrohtësi e shpresë.

Xhensila Myrtezaj hapi dyert e shtëpisë për të na prezantuar me atmosferën e bukur brenda, e kushdo që e sheh do ndihet fiks si i ftuar aty.

Më poshtë mund të shihni videon e plotë që këngëtarja ka postuar në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm