Dikur fshehnin lidhjen e tyre, ndërsa tani çifti i njohur publikojnë foto edhe nga shtrati (FOTO)

By

Javë më parë portali Prive.al ju njoftoi edhe për fejesën e njërës prej modeleve më të njohura shqiptare.

Bëhet fjalë bukuroshen shqiptare e cila vite më parë u shpall si më e bukura e Gjermanisë, Martina Ivezaj, e cila pas një lidhjeje të shkurtër me një shqiptar i cili jeton dhe vepron në SHBA vendosi të bëjë një tjetër hap të rëndësishëm në jetën e saj.

Ajo vendosi që të fejohej me të ndërsa deri në atë moment dyshja nuk ishin ekspozuar askap para publikut apo në rrjete sociale ndërsa tani po ndodh krejtësisht e kundërta.

Pothuajse çdo e dyta fotografi e publikuar në Instagram nga Martina si personazhe kryesore ka atë dhe të fejuarin e saj.

E mbrëmja e kaluar i gjeti duke publikuar edhe një fotografi pak më ndryshe nga herët tjera.

Shtrati, ishte edhe lokacioni i zgjdhur për ftografi këtë herë teksa të gjithë mbetemi kurioz të shohim se çfarë do të na sjellin në të ardhmen. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm