Një tjetër tërmet godet Los Angelesin, Bebe Rexha tejet e shqetësuar

By

Një tërmet me madhësi 4.6 goditi Kaliforninë Jugore rreth orës 11:38 pasdite.

Asnjë dëm nuk u raportua, dhe LAPD raportoi se nuk kishte ‘asnjë incident signifikant’.

Sidoqoftë, yjet me bazë në LA shkuan në Twitter për të shprehur tronditjen e tyre dhe për të parë se si janë ndjekësit e tyre.

E njëri nga ata është edhe Bebe Rexha, e cila jeton në LA, e cila sipas një postimi në llogarinë e saj në Twitter, u pa të jetë shumë e shqetësuar dhe frikësuar nga dridhja e tokës.

“U zgjova nga një tërmet, jam duke u dridhur, nuk e di çfarë po ndodh me mua. Prisja të ishte më keq. Shpresoj që jeni mirë. Ju dua”, kishte shkruar ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm