Pas raportimeve për ndarje, Rihanna kapet duke u zënë me të dashurin arab

By

Gjatë muajit të kaluar ishte raportuar se këngëtarja e famshme Rihanna është ndarë nga i dashuri i saj miliarder me të cilin ishte në lidhje prej një viti.

Dhe përderisa duket qartë që këngëtarja është ribashkuar me Hassan Jammel, kanë dalë edhe fotografitë paparaci të çiftit gjatë pushimeve të tyre në Puerto Vallarta të Meksikës. Dhe këto nuk janë thjesht fotografi!

Take that: Hassan did some finger pointing of his own in return as Rihanna lay back looking sullen

No more to say: Hassan looked lost in the thought during a quiet moment

Në imazhet që po qarkullojnë në mediat ndërkombëtare, 30 vjeçarja Rihanna dukej shumë e inatosur derisa në mënyrë të vazhdueshme po i drejtonte gishtin biznismenit arab, në formë qortimi.

Si gjithmonë, këngëtarja po dukej shumë bukur në një palë bikini në të gjelbër smeraldi dhe edhe në këto momente inatosjeje, ajo duke seksi!

Dyshja u raportua të jenë ndarë gjatë muajit të kaluar, ndërsa burime të afërta të Hassan kanë thënë se ishte ajo që i theu zemrën atij.

Familja e të dashurit të Rihannas, në vitin 2017-të ishin ranguar në mesin e katër familjeve më të pasura të Arabisë Saudite dhe sipas Forbes për Lindjen e Mesme, ata numërojnë pasuri prej 2.2 bilionë dollarësh. /Prive.al

Vacation blues: Rihanna looked incredible in an emerald green bikini as she soaked up the sun, appearing a little annoyed 

Had enough: The beauty wrapped a towel around her middle as she hopped up off the bed

Breathing space: Hassan, wearing a blue T-shirt and patterned shorts, got up and walked away from the singer looking dejected, while Rihanna posed with one leg in the air 

Artikuj të ngjashëm