Një tjetër shqiptare në javën e modës në Stamboll!

By

Ajo ishte fituese e kurorës së vajzës më të bukur në Kosovë e në Shqipëri.

Kjo ishte shtysë që karriera e saj të merrte hov në fushën e bukurisë dhe modelimit.

Është fjala për Agnesa Vuthaj e cila edhe sot vazhdon të jetë e pranishme në spektakle të bukurisë si organizatore kryesore.

E puna që e bën e ka bërë bukuroshen shpeshherë të marrë rrugën drejtë vendeve të huaja. Kësaj rradhe ajo është duke e shikuar nga afër javën e modës që po mbahet në Stamboll. Këtë e ka bërë të ditur nga postimet e fotografive të fundit nëpër rrjetet sociale./prive.al/

Artikuj të ngjashëm