Një tjetër produksion nga Threedots: Tani radha e Klajdit!

By

Me gjasë baladat janë ato të cilat do të dominojnë këto muaj. Një e tillë është në përgatitje e sipër nga Klajdi Haruni.  Balada e tij do të realizohet nga Imaginë.

Xhirimet do të bëhen në dy lokacione, një pjesë në Prishtinë dhe një tjetër në Maqedoni.

Kënga sigurisht se është prodhim i Threedots që nga teksti e deri tek tingujt muzikorë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm