Çfarë ndodhi me Instagramin e Nora Istrefit?

By

Instagrami i Nora Istrefit ka më shumë se 720 mijë ndjekës.

Këngëtarja merr shumë ‘likes’ e komente për çdo postim që bën, por tani një gjë ndryshoi në profilin e saj.

Instagrami i artistes u verifikua, dhe këtij lajmi iu gëzua edhe vetë ajo pasi e ndau me fansat e saj.

Ju kujtojmë që Nora gjatë muajit të kaluar solli bashkëpunimin e saj me Mixey i cili po vazhdon të pëlqehet dita ditës dhe më shumë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bkz2fDfA3g2/?hl=en&taken-by=_noraistrefi_

Artikuj të ngjashëm