Një lajm i mrekullueshëm nga familja e Sinan Vllasaliut

By

Vetëm gjashtë muaj më parë, këngëtari Sinan Vllasaliu u bë gjysh për të dytën herë.

Pas Janit, vajza e vetme e tij, Edona, solli në jetë vajzën e quajtur Nia.

Por, familja do zgjerohet sërish, më shpejt nga ç’pritej.

Edona është shtatzënë dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale.

Sa i përket gjinisë apo detajeve tjera është ende herët dhe momentalisht s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë shtatzëni të lehtë Edonës.

URIME 1 PRILLI! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm