Një i tretë hyn mes përplasjes së Butës dhe Moss Dellës

By

Tashmë është bërë e njohur përplasja mes reperëve Buta dhe Moss Della, e reflektuar jo vetëm përmes diss-ave në rrjete sociale por edhe në këngë.

 

View this post on Instagram

 

Kom harru me cek qysh po ankohet baba yt te shokt e vet q ja ke hargju kejt paret tu munu me dhez #Babayega

A post shared by Buta (@bashbuta) on

Thumbimet nisën për një histori në Dhërmi të cilën e përmendte  Buta dhe vazhdoi me këngën “Seriozisht” si kundërpërgjigje.

E duket se mes reperëve ka hyrë një tjetër personazh në përplasje.

Gazetari Meriton Mjekiqi, autor i “Gjoni Black” i ka komentuar Moss Dellës frazën e tij të famshme “S’je normal”.

Një gjë e tillë duket të mos jetë mirëpritur nga reperi i cili ia ka kthyer se nuk e pyeti.

Përplasjet duken të jenë ende vetëm në fillim e tyre. /prive.al

Artikuj të ngjashëm