“Askush nuk vdes i virgjër- kështu nis kënga e re e Bebe Rexhës

By

E kishte thënë njëherë edhe rokeri i famshëm se askush nuk vdes i virgjër, jeta i p**allon të gjithë!

Dhe me këtë fjali të Kurt Cobain apo i njohur si Nirvana, këngëtarja Bebe Rexha po e nis një këngë të re të sajën.

Image result for kurt cobain

Pasi lansoi para disa muajsh këngën “Last Hurrah”, Rexha ka shkruar një këngë të re dhe këtë e tregoi në Tëitter.

E fjalia e parë e kësaj kënge është ajo e larpërmendura, megjithatë nuk është origjinale e Bebe Rexhës.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, zakonisht shkruan për gjendjen psikike të njeriut pasi që vet ajo, ka thënë se ka pasur disa probleme meqë kishte vuajtur nga ankthi e depresioni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm