Një bashkëpunim mes artistëve më prominentë të industrisë tonë po vjen!

By

Dhurata Dora dhe Kidda në bashkëpunim? Kjo është plotësisht e vërtetë, konfirmon Prive.

Dy artistët që ishin kryefjala e kësaj vere kanë bashkuar artistllëkyn e tyre për një bashkëpunim.

Materiali i mëposhtëm ja u sjellë të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm