Ku po qëndron sonte Luana Vjollca?!

By

Prezantuesja shqiptare Luana Vjollca, e cila e ka sprovuar veten edhe në fushën e këndimit, njihet si një përson i cili adhuron udhëtimet e shpeshta.

Në listën e kilometrave dhe udhëtimeve që bën shumë shpesh është edhe Kosova.

E sa herë qe vie, Luana na tregon se sa shumë për zemer e ka Kosovën përderisa ky afeksion ndoshta ndodh edhe për shkak të dashurit të të saj i cili është nga Prishtina.

Këtë të mërkurë Luana na befasoi me vendodhjen e saj, Gjakova dhe Prizreni ishin qytetet të cilat i vizitoi fillimisht për tu rikthyer përsëri në kryeqytet.

Në postimin e saj ajo nuk ka treguar shumë për arsyen e vizitës por që u pa nën shoqërinë e fotografit Artan Korenica i cili së fundmi ka hapur edhe studion e tij atje. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm