Nisin xhirimet e klipit të Shyhrete Behlulit dhe Engjëllusha Salihut

By

Edhe një këngë e re nga Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, është gati për t’u publikuar.

Xhirimet për projektin nënë e bijë veç kanë filluar dhe këtë e kanë bërë të ditur të dyja këngëtaret përmes rrjeteve sociale.

Akoma nuk dihet për bashkëpunëtoret.

Shyhretja dhe Engjëllusha kanë disa këngë së bashku të cilat janë mirëpritur nga publiku dhe numërojnë miliona klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm