NIN me Alaudin Hamitin: Gjithçka nga pauza e deri te rikthimi i Jehona Sopit

By

Larg muzikës, këngëtarja e dashur Jehona Sopi qëndroi për disa vjet.

Ishte pjesëmarrja në “Këngën Magjike” me “Anej”, projekti që e riktheu, dhe së fundmi edhe projekti i saj i realizuar me videoklip “Jena dashtë” që u publikua këtë 14 shkurt.

Jehona Sopi rrëfen shumë të pathëna; pse projekti i saj i fundit “Jena dashtë” tregon realitetin e disa femrave kosovare?

Për më tepër flet për shtatzëninë e saj, pse hoqi dorë nga koncertet dhe si u ndje pasi iu rikthye dashurisë së vjetër, muzikës.

Për më tepër ndiqni të hënën në NIN me Alaudin Hamitin nga ora 21:35 në Klan Kosova. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm