Nga Tayna tek Adelina e Sinani: Yllka përfshin të gjithë në mashup-in e ri!

By

Këngëtarja Yllka Kuqi ka publikuar sonte projektin e ri muzikor, të parin për këtë vit.

Projekti është një “mashup” me hitet më të mëdha ndër vite që përfshijnë këngë e këngëtarë të epokave të ndryshme.

Këngët përfshijnë projekte si “Kanagjegji”, “qe qe”, “Mi dhe flakë mallit tim”, “Sheqer” e “Na vjen dita edhe neve”.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe shijojeni! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm