“Rrezik” bashkëpunimi i ri i Getinjos!

By

“Unë” është kënga e fundit që solli Getinjo me videoklip teksa “Ali Baba” në versionin audio.

Pas këtyre, është koha për një bashkëpunim që do ta mbaj titullin “Rrezik”.

Për këtë këngë, Getinjo është bërë bashkë me Mossin dhe do të jetë puro rap.

Ky projekt i plotësuar me videoklip do të publikohet nesër në ora 17:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm