Nga Princi i ri, këto janë bebet mbretërore që u prezantuan në publik

By

Bebja e re e familjes mbretërore që erdhi në jetë nga dukesha Meghan Markle dhe Princi Harry këtë të hëne, po ua sjellim një seri fotografish të të gjitha bebeve të adhurueshme mbretërore nga e kaluara.

Kësaj here paraqitja në publik e bebes së re, ishte goxha ndryshe nga ajo e tre kushërinjve të tij Princi GeorgePrincess Charlotte dhe Princi Louis, të cilët ishin prezantuar me botën jashtë spitalit ku dukesha Kate Middleton i lindi.

Ndërsa dukesha Meghan dhe Princi Harry, zgjodhën të debutojnë me të voglin e tyre dy ditë pas lindjes në Windsor Castle, e jo në spital. /Prive.al

Prince George

Princess Charlotte

Prince Louis

Artikuj të ngjashëm