Nga Nora Istrefi ka të reja!

By

Ishte pikërisht super hiti i saj “Sa t’kom dasht” që e riktheu Norën pas lindjes së vajzës në skenën shqiptare, por njëkohësisht i shtoi presionin se çfarë do të sjell tani Istrefi për fansat e muzikës së saj.

Siç mëson Prive, kënga e re e këngëtares është në stilin reggaeton, me temë dashurie dhe të kënduar pikërisht në stilin që Norës i fle më së shumëti.

Për titullin e këngës ende nuk është vendosur ngase kënga sapo ka arritur në fazat finale. Sa i përket videoklipit, janë dy alternativa, produksionet shqiptare nga Shqipëria apo nga Kosova.

E gjitha varet se kush do të ofrojë realizim më të mirë të idesë së këngës.

Artikuj të ngjashëm