“Nga Kosova me dashuri”: Action Bronson publikon shfaqjen e realizuar në Kosovë

By

Reagimet e fundit e postimet keqdashëse, kanë shtyrë që shumë të famshëm e artistë shqiptarë kudo në botë, të ngrisin zërin për Kosovën.

E së fundmi edhe reperi i njohur më prejardhje shqiptare Action Bronson i cili është shef kuzhine dhe ka shfaqjen e tij “F*ck that’s delicious”, publikoi një edicion të shfaqjes së realizuar në Kosovë.

“Nga Kosova me dashuri” ndjek ardhjen e reperit në Kosovë teksa riviziton vendlindjen e tij e për më tepër gatuan recetat e shijshme të gjyshes.

Mos e humbisni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm