Nga Gjermania në Kosovë për Julin, befasia për finalisten e BBVK

By

104 ditë në shtëpinë më të famshme në Kosovë e bënë Juliana Nurën ndër personazhet më të komentuar e më të dashur.

Baza e fansave të saj u bë e madhe duke u rritur me hapa të shpejtë.

Një pjesë prej tyre kishin menduar këtë fundjavë një surprizë për Julin në Rugovë.

Finalistja e Big Brother VIP Kosova rrëfeu mes përkrahësve të saj të pathëna mbi lojën dhe konkurentët, duke u ndalur sidomos tek Vedat Bajrami dhe Shota Baraliu.

Një prej fanseve të saj për këtë event ka marrë rrugë nga Gjermania.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm