‘New Rules’ e Dua Lipës kënga e preferuar e dizajnerit më eminent në botë (VIDEO)

By

Ai është favoriti i të gjitha vajzave të botës.

Është njeriu që të ën ëndrrat realitet duke realizuar veshjet më të bukura që të kapin sytë. Ai është Olivier Rousteing, drejtori kreativ i markës së famshme botërore Balmain.

Image result for olivier balmain

Olivier është francezi që erdhi në krye të kësaj shtëpie gjigante mode, që në moshën 25 vjeçare dhe që atëherë, ka marrë zemrën e mijëra grave e burrave me koleksionet e tij, ndërsa është iku i të gjitha vajzave të famshme e që vendosin trend në botë, që nga Rihanna e deri te motrat Kardashian e Jenner.

Image result for olivier balmain and rihanna

Por Olivier, një njeri kaq i shquar në botën e modës, ia ka falë zemrën këngës së re të Dua Lipës.

Dizajneri ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram, ku shihet duke dëgjuar melodinë e vargjet e “New Rules” të Duas.

Ndërsa, komenti që ka dhënë për këngën është ky: “E dua këtë këngë”.

“New Rules” e Dua Lipës ishte suksesi më i madh i ndonjë artisti kohëve të fundit. Lipa me prejardhje nga Prishtina, arriti klasifikime të larta në Britani të Madhe me këtë projekt e po ashtu, mbi 683 milionë klikime në Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm