Nesër “Vaj” nga Skerdi dhe Elinel (FOTO)

By

Projekti i paralajmëruar nga Skerdi tashmë ka një datë të publikimit.

Kënga e cila është në bashkëpunim me reperin Elinel, do të dalë nesër në orën 19:00.

Këtë e ka bërë të ditur vet Skerdi përmes një fotografie emocionuese të postuar në Instagram.

Kënga është realizuar nga Bini Nebihu, me tekst nga Skerdi dhe Elinel, ndërkaq klipin e ka punuar Jaydee./Prive.al

View this post on Instagram

#VAJ FT ELINEL Neser ora 19:00

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Artikuj të ngjashëm