Sa herë në ditë kanë marrëdhënie seksuale Nora me Robertin? (Video)

By

Këngëtarja Nora Istrefi mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin e Shukit.

Episodi i mbrëmshëm ka qenë mjaft argëtues dhe spontan.

Tavolinës pastaj i’u bashkangjit edhe bashkëshorti i Norës, Roberti të cilët kanë shpalosur edhe detaje nga jeta private.

Pavarësisht që kanë afër katër vite të martuar dhe tashmë janë prindër, Nora sërish vazhdon të zgjedh nënën para burrit. Këtë koment me shaka i’u përgjigj edhe Roberti, i cili nuk dinte me cilën dorën t’i ‘binte’ Istrefit.

Në bisedën me një dozë të lartë të humorit, Nora shprehet: ‘M’kan pru me dy budallë, boll budallë është Shuki ama ma budallë është Roberti’.

E Roberti është ‘ankuar’ sa i përket marrëdhënieve seksuale.  Të pyetur se sa shpesh bëjnë seks në ditë, Berisha u shpreh: “Është dasht me shkrujt sa herë në vjet. Vallahin shumë rralë, tash me fmi e me sene, jo llahus ça janë do fjalë , marova”

Përpos kësaj Nora ka folur edhe për rrugëtimin e saj në ‘Dance With Me’, duke thënë se nëse do largohej që në fillim nga gara, do dënohej nga produksioni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm