Nesër Prive: Ja çka ndiqni në këtë edicion (VIDEO)

By

Të shtunën mbrëma, nga ora 19:00 deri në ora 20:00, si çdo herë Prive do të jetë me ju.

Në edicionin e kësaj jave do të ndiqni plot materiale ekskluzive dhe intervista të veçanta me artistët shqiptarë.

Pjesë e këtij edicioni janë Lumi B, Ermal Fejzullahu, Albatrit Muqiqi, një përmbledhje interesante nga Festivali Kënga Magjike, gjithçka që ndodhi në promovimin e albumit të ri nga reperi Buta ndërsa kësaj here Prive takon “Nush”.

Ndiqeni nesër!

Artikuj të ngjashëm