Nëse nuk i keni parë ende, këto janë dizajnet më të çmendura të thonjve në Instagram

By

Jeta është shumë e shkurtër për thonj të mërzitshëm! Thonjtë janë ajo pëlhura e trupit sikurse pëlhura e një artisti ku derdh gjithë talentin e tij pa u kufizuar.

Përdorni thonjtë tuaj si një kanavacë e një piktori për të shfaqur gjithë kreativitetin dhe individualitetin tuaj. Mos e luani një lojë të sigurtë, me një ngjyrë rozë të lehtë apo nude – është koha të arrini një tjetër nivel.

E për ju që doni një sfidë të tillë po nuk e keni të qartë vizionin tuaj, mos kini merak!

Estetistët që kujdesen për artiste të njohura si Dua Lipa, Gigi dhe Bella Hadid, kanë ndarë në instagram disa nga dizajnet më artistike të tyre.

View this post on Instagram

Negative 🌌 space 🌌 stars ⭐️

A post shared by Imarninails (@imarninails) on

Artikuj të ngjashëm