Në prag të martesës së supozuar, Almeda e Tolgahani bëjnë hapin e papritur

By

Mediat rozë në shtetin turk kanë tashmë e disa javë që po flasin vazhdimisht mbi martesën e aktorit turk Tolgahan Sayisman dhe bukuroshes shqiptare Almeda Abazi.

Në bazë të burimeve, u tha se çifti do i japin fund beqarisë me 13 Shkurt, në ditën e lindjes së ish-Miss Shqipërisë.

Megjithatë, nëse këto ditë të mbetura deri tek ky moment i supozuar si i martesës mendohet se kalojnë duke u marrë me detajet, gaboheni! Kjo nuk vlen për çiftin Sayisman.

Ata papritmas kanë marrë rrugë drejt Los Angeles, metropolit amerikan që e frekuentojnë shpesh për pushime.

Udhëtimi i dyshes drejt SHBA-ve ka habitur jo pak duke ngritur pikëpyetje mbi vërtetësinë e lajmeve për martesë. Kjo mbetet të shihet brenda pak ditësh kur data e proklamuar të vijë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm