Në çfarë moshe e sheh Capital T veten si baba? (VIDEO)

By

Capital T iu është përgjigjur fansave përmes një rubrike në kuadër të emisionit Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Në mesin e shumë pyetjeve që janë bërë për reperin e shumë pëlqyer, ishte edhe “Kur e sheh veten si baba?”.

Artisti nuk nguroi të përgjigjej.

Por, çfarë tha ai pas kësaj pyetje dhe shumë gjëra të tjera, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.la

Artikuj të ngjashëm