Çfarë do të ndryshonte tek vetja Jonida Maliqi? (VIDEO)

By

Jonida Maliqi ishte protagonise e intervistës 60 sekonda të Prive, të shtunën që kaloi.

Përmes kësaj rubrike, këngëtarja shqiptare tregoi çfarë s’do të bënte asnjëherë për karrierë por edhe çfarë do të ndryshonte tek vetja.

Përveç këtyre, ajo tregoi a sheh filma erotik dhe kujt i thotë “Ktheju tokës”.

Të gjitha këto dhe më shumë i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm