Ndahen Einxhël dhe DJ Dagz? (VIDEO)

By

Tash e disa ditë në media qarkullon lajmi se DJ Dagz dhe Einxhël janë ndarë.

Për shkak të turit të koncerteve të Dagz dhe Pm, çifti u detyurua të shkëputej pak dhe kaq mjaftoi që të nisin spekultimet.

Si qëndron e vërteta?

E kuptoni në materialin më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm