MYSAFIRËT E FAMILJES MBRETËRORE ME KAPELAT E NJOMËZA LUCIT!

By

Derisa në të gjitha rrjetet sociale po publikohen fotografi nga ceremonia Mbretërore ka një detaj që po bie në sy tek mysafiret.

Janë kapelat ato që po tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Ato janë punuar nga kreatorja Njomëza Luci për nder të 77 vjetorit të martesës së Mbretit Zog.

Vetë Luci në faqen e saj në facebook ka treguar se këto kapela janë pjesë e koleksionit ‘Géraldine Apponyi’ që hap siparin sonte.

Disa nga personazhet që kanë publikuar fotografi me kapele janë Jonida Maliqi, Rovena Dilo, Enada Hoxha Vaso dhe Eranda Libohova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm