Mozzik e konfirmon, Hanës së vogël i ka kushtuar këngë

By

Reperi i famshëm kosovar Mozzik, i ka dedikuar një këngë vogëlushes së tij e cila u lind në fund të muajit dhjetor të vitit të kaluar.

Mozzik ia ka konfirmuar këtë një fansi të tij në Instagram, i cili po i sugjeronte që t’i dedikonte këngë Hanës.

View this post on Instagram

Hustle Daddy 😁🌜💘🌛

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

“E kam kryer këngën para një jave. Në Album është kënga”, ka thënë Mozzik, i cili po ashtu ka dhënë lajmin se e ka realizuar një album të ri që do e lansojë së shpejti.

Mozzik dhe Loredana Zefi, partnerja e tij, janë prindër të Hanës, e cila tani për tani është edhe vogëlushja më e famshme në rrjetet sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm