Edhe Agon Amiga në Londër

By

Artististët shqiptarë të cilët po e përjetojnë ndarjen, vetëm jashtë vendlindjes po gjejnë qetësi dhe rehabilitim. Agon Amiga duket se u frymëzua nga Cozman i cili menjëherë pas ndarjes nga Tuna mori rrugën drejt Londrës.

Njësoj po vepron edhe Agon Amiga i cili ndodhet në Londër e që ka pak javë prejse u nda nga gruaja e tij.

Reperët të cilët dikur donin ti kishin afër gratë, me gjasë tani po dëshirojnë të qëndrojnë sa ma larg tyre.

Kujtojmë se martesa mes Agonit dhe tashmë ish-bashkëshortes, Egzonën morri fund pas skandalit të bisedave në të cilat Amiga shihej duke tejkaluar raportet kolegiale me Afërdita Dreshajn, pas bashkëpunimit ‘Topless’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm