“MOS MË DUAJ SOT” NISË XHIRIMET NESËR!

By

Adelina Tahiri e cila pas intervistës 60 sekonda në emisionin Prive u stërpërfol për mendimin e saj në lidhje me homoseksualet dhe u gjykua gjithandej, por si duket asaj nuk po i interesojnë edhe aq reagimet e tjerëve, ajo thjeshtë po i kqyr punët e veta.
Adelina është në proces të pergatitjes për këngën e re.
Me tekst nga Ronela Hajati dhe muzikë nga Darko Dimitrov, kënga “Mos me duaj sot” do të filloj xhirimet nesër, ditë e enjëte.
Adelina sigurisht se edhe në këtë videoklip do të duket seksi joshëse e provokative si në të gjitha klipet paraprake./prive.al

Artikuj të ngjashëm