Mos e humbni pa dëgjuar duetin e Azet dhe Dj Gimi O!

By

Bashkëpunimi mes Azet dhe Dj Gimi O tashmë është publikuar.

“Bona” titullohet projekti muzikor që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Kënga është publikuar e shoqëruar me videoklip dhe më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm